KONST / Litografier / Färglitografi 11482621
nr 1148 2621
Li Hertzman-Ericson
(1933-2017), Sverige
Färglitografi, 'Vid fönstret', signerad och numrerad 166/250, motivet: 66x54
Li Hertzman-Ericson, svensk bildkonstnär född 1933, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:03:29
100 kr
200 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Li Hertzman-Ericson
Läs mer om Li Hertzman-Ericson